پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چرا از فیلترهای EMI استفاده کنیم؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-27147101
اکنون تماس بگیرید

چرا از فیلترهای EMI استفاده کنیم؟

2023-03-09

آخرین اخبار شرکت در مورد چرا از فیلترهای EMI استفاده کنیم؟

پس زمینه بازار فیلتر EMI

    

       هدف محصولات الکترونیکی امروزی کوچک‌سازی، عملکرد بالا، دقت بالا، قابلیت اطمینان بالا و پاسخ‌دهی بالا است که منجر به تراکم بالای اجزای مدار و کاهش قابل توجه اندازه مدار می‌شود.با این حال، هرچه مدار سبک‌تر باشد، اجزای بیشتری در فضای کوچکی قرار می‌گیرند و شانس تداخل را افزایش می‌دهند و تداخل الکترومغناطیسی و نویز بیشترین مشکل را دارند.

 

توجه به تداخل الکترومغناطیسی از دیرباز در طراحی تجهیزات و سیستم های الکترونیکی نقطه کوری بوده است.سیستم‌ها به دلیل گستره وسیع عوامل دخیل و تخصص مورد نیاز برای مقابله با آنها، مدت‌هاست که نقطه کور اصلی در طراحی تجهیزات و سیستم‌های الکترونیکی بوده است.این به دلیل طیف گسترده ای از عوامل دخیل و دانش گسترده مورد نیاز برای مقابله با آنها است.

 

با این حال، به دلیل ماهیت بسیار رقابتی صنعت فناوری، چرخه عمر محصول جدید کوتاه‌تر و کوتاه‌تر می‌شود، و ما را به دنبال یافتن مشکلات EMI می‌کند که می‌تواند به سرعت حل شود تا زمان توسعه محصولات را کوتاه کنیم تا از فرصت‌های بازار استفاده کنیم.

 

فرکانس رسانش:

 

1 کیلوهرتز ---------------150کیلوهرتز--------------30MHz--------------200 مگاهرتز (1G)
 فرکانس پایین        هدایت فیلتر فرکانس بالا

آخرین اخبار شرکت چرا از فیلترهای EMI استفاده کنیم؟  0

 

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب EMI Power Filter تامین کننده. حق چاپ © 2019-2024 emipowerfilter.com . تمامی حقوق محفوظ است.