پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد فیلتر EMI برای منبع تغذیه چیست؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-27147101
اکنون تماس بگیرید

فیلتر EMI برای منبع تغذیه چیست؟

2022-03-09

آخرین اخبار شرکت در مورد فیلتر EMI برای منبع تغذیه چیست؟

EMI چیست:

 

EMI، تداخل الکترومغناطیسی، به عنوان سیگنال های الکتریکی نامطلوب تعریف می شود و می تواند به انتشارات هدایت شده یا تشعشعی طبقه بندی شود.EMI هدایت شده زمانی اتفاق می افتد که نویز در امتداد رساناهای الکتریکی حرکت می کند و EMI تابشی زمانی ایجاد می شود که نویز در هوا به صورت امواج رادیویی یا میدان های مغناطیسی حرکت می کند.

 

EMI از سوئیچینگ جریان الکتریکی و منابع مختلف از جمله منابع تغذیه ناشی می شود.منبع تغذیه، ولتاژ ورودی را به ولتاژ DC تبدیل می کند تا تمام قطعات الکترونیکی را تامین کند.این فرآیند در فرکانس های بالا از کیلوهرتز تا بیش از یک مگاهرتز انجام می شود.دستگاه های الکترونیکی همگی برای کارکردن به منابع تغذیه متکی هستند.

 

فیلتر EMI چگونه کار می کند:

 

تقریباً هر دستگاه الکترونیکی دارای یک فیلتر EMI است.این می تواند یک بخش جداگانه، یک قطعه تعبیه شده در بردهای مدار یا حتی یک قطعه داخلی در منبع تغذیه باشد.هدف اصلی فیلتر EMI کاهش نویز الکترونیکی فرکانس بالا است که باعث تداخل با سایر دستگاه ها می شود.اکثر کشورها استانداردهای نظارتی برای محدود کردن میزان نویز منتشر شده دارند.

 

یک فیلتر EMI برای منبع تغذیه معمولاً از اجزای غیرفعال تشکیل شده است که حاوی خازن ها و سلف هایی است که برای تشکیل مدارهای LC متصل شده اند.سلف‌ها به جریان‌های DC یا فرکانس پایین اجازه می‌دهند که هنگام مهار جریان‌های فرکانس بالا ناخواسته از آن عبور کنند.خازن ها یک مسیر امپدانس کم را برای منحرف کردن نویز فرکانس بالا از ورودی فیلتر ارائه می دهند و به منبع تغذیه یا اتصال زمین می روند.

 

راه حل EMI:

 

در حین توسعه یک محصول، مهندسان ممکن است زمان زیادی را صرف حل مسائل مزاحم EMI در سیستم کنند.در این مورد، ماژول های فیلتر EMI راه حلی برای مشکلات هستند.

 

ماژول‌های فیلتر EMI برای کاهش نویز حالت مشترک و حالت دیفرانسیل در خطوط ورودی یا خروجی منابع تغذیه سوئیچینگ فرکانس بالا، با ردپای استاندارد صنعتی ایجاد شده‌اند.تنها با یک ماژول، YBX از مشکلات مشتریان برای برآوردن الزامات EMI برنامه‌ها جلوگیری می‌کند.علاوه بر این، YBX یادداشت های کاربردی دقیق با طرح مدار و سایر اطلاعات مفید را برای پشتیبانی از مهندسان ارائه می دهد.

 

برای اطلاعات بیشتر صفحه محصول را بررسی کنید:
https://www.emipowerfilter.com/
اگر سؤال بیشتری دارید، فقط برای پشتیبانی بیشتر با YBX تماس بگیرید:alisa@ybx-emc.com

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب EMI Power Filter تامین کننده. حق چاپ © 2019-2024 emipowerfilter.com . تمامی حقوق محفوظ است.