پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد نقش فیلتر EMI تک فاز
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-27147101
اکنون تماس بگیرید

نقش فیلتر EMI تک فاز

2022-11-18

آخرین اخبار شرکت در مورد نقش فیلتر EMI تک فاز

فیلتر EMI تک فاز

 

فیلتر تک فاز EMI می تواند صدای الکتریکی لوازم و تجهیزات مختلف را سرکوب کند.در YANBIXIN، ما فیلترهای تک فاز آماده را ارائه می دهیم که از 1 آمپر تا 200 آمپر، با ولتاژ 250 ولت و همچنین نرخ جریان سفارشی تا 1700 آمپر در دسترس هستند.

 


تفاوت فیلترهای خط برق تست شده با کیفیت را تجربه کنید

 

در YANBIXIN، درست مانند نام شرکت ما، شرکت ما بیش از همه برای یکپارچگی ارزش قائل است.ما نه تنها با مشتریان صادقانه رفتار می‌کنیم، بلکه از کارکنان نیز می‌خواهیم که صادقانه باشند، مهندسان مجرب ما به ارائه فیلترهای EMI با کیفیت بالا که شما نیاز دارید اختصاص داده شده‌اند.فیلترهای تک فاز EMI ما دارای تاییدیه نمایندگی از چین (ISO/CQC)، کانادا (cUL)، اروپا (/CE/ROHS)، آلمان (TUV) و ایالات متحده (UL) هستند.ما همچنین می توانیم اصلاح فنی و خدمات EMC، آزمایش EMC و آزمایش نقشه هدایت را به مشتریان ارائه دهیم.

 

آخرین اخبار شرکت نقش فیلتر EMI تک فاز  0

 

فیلترهای تک فاز سفارشی از YANBIXIN

 

اگر نمی توانید آنچه را که به دنبال آن هستید در کاتالوگ ما پیدا کنید، ما همچنین گزینه های سفارشی سازی را برای بسیاری از صنایع و برنامه ها ارائه می دهیم.قیمت خود را برای فیلتر تک فاز سفارشی که مطابق با مشخصات دقیق شما ساخته شده است، درخواست کنید.

 

آخرین اخبار شرکت نقش فیلتر EMI تک فاز  1

 

پیکربندی مدار عمومی

 

هنگام انتخاب فیلتر برق مناسب برای تجهیزات خود، مشتری باید با توجه به تداخل واقعی تجهیزات خود همراه با اصل کار فیلتر قدرت انتخاب کند، اصل کار فیلتر قدرت استفاده از اصل عدم تطابق امپدانس در هر دو است. پایان کار، بنابراین مشتری باید فیلتر برق را با توجه به نیاز خود انتخاب کند.فقط از این طریق می‌توانیم اثر فیلترینگ فیلتر پاور را برای رفع نیازهای شما به حداکثر برسانیم

 

 

نیاز به فیلترهای EMI تک فاز

 

اکثر وسایل الکترونیکی و الکتریکی صدای الکتریکی تولید می کنند.صدای یک دستگاه می تواند به طور جدی عملکرد دستگاه دیگر را مختل کند - پدیده ای که به عنوان تداخل الکترومغناطیسی (EMI) شناخته می شود.یک فیلتر EMI می تواند این نویز را سرکوب کند تا سیگنال واضح تری به دستگاه و سایر محصولات اطراف آن بدهد.
اقلام کوچکتر - مانند لوازم الکترونیکی شخصی و لوازم خانگی - با استفاده از برق تک فاز کار می کنند.بنابراین، نیاز به فیلترهای EMI به طور خاص برای استفاده های خاص ایجاد شده است.فیلترهای تک فاز YANBIXIN برای رفع این نیازها و کاهش نویز الکتریکی در کاربردهای مختلف برق تک فاز طراحی شده اند.

 

آخرین اخبار شرکت نقش فیلتر EMI تک فاز  2

 

--با تیم های Yanbixin تماس بگیرید

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب EMI Power Filter تامین کننده. حق چاپ © 2019-2024 emipowerfilter.com . تمامی حقوق محفوظ است.