پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد ملاحظات انتخاب فیلتر برق EMI
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-27147101
اکنون تماس بگیرید

ملاحظات انتخاب فیلتر برق EMI

2022-12-16

آخرین اخبار شرکت در مورد ملاحظات انتخاب فیلتر برق EMI

نکاتی در مورد انتخاب فیلتر برق EMI

 

شاخص های اصلی عملکرد فیلتر برق EMI به طور کلی شامل افت درج، ویژگی های فرکانس، تطابق امپدانس، مقدار جریان نامی، مقدار مقاومت عایق، جریان نشتی، اندازه و وزن فیزیکی، محیط استفاده و قابلیت اطمینان آن است.در استفاده از در نظر گرفته شده ترین ولتاژ نامی و مقدار جریان، تلفات درج، جریان نشتی سه است.

 

وقتی فیلتر پاور را انتخاب می کنیم، عمدتاً باید سه جنبه از شاخص ها را در نظر بگیریم:

 

 

1. منبع تغذیه/ولتاژ

 

منابع تغذیه را می توان به منبع تغذیه AC و منبع تغذیه DC تقسیم کرد.بر این اساس، بسیاری از تولید کنندگان فیلترهای قدرت را می توان به AC و DC نیز تقسیم کرد.

 

در اصل، فیلتر برق AC را می توان برای هر دو منبع تغذیه AC و DC استفاده کرد، اما فیلتر DC را نمی توان برای ارتباط استفاده کرد، عمدتاً به دلیل مقاومت ولتاژ پایین خازن در فیلتر DC و ممکن است تلفات AC بالایی داشته باشد. و باعث گرم شدن بیش از حد می شود.حتی مقاومت ولتاژ فیلتر DC نیز مشکلی ندارد زیرا فیلتر DC از یک خازن فیلتر حالت معمولی با ظرفیت زیاد استفاده می کند اگر جریان نشتی از مشکل جریان نشتی بیشتر شود.

 

بنابراین، فیلترهای برق DC هرگز نباید در شرایط AC استفاده شوند.

 

فیلتر AC مورد استفاده در وضعیت DC، از نظر ایمنی مشکلی ندارد، اما برای پرداخت هزینه و حجم قیمت.در مرحله نمونه اولیه، اگر یک فیلتر AC دارید، می توانید فیلتر DC را جایگزین کنید.

 

هنگامی که جریان کار فیلتر منبع تغذیه از جریان نامی بیشتر شود، فیلتر نه تنها بیش از حد گرم می شود، بلکه عملکرد فیلتر فرکانس پایین نیز کاهش می یابد.این به این دلیل است که اندوکتانس موجود در فیلتر، هسته مغناطیسی را اشباع می کند و در صورت جریان زیاد، اندوکتانس واقعی را کاهش می دهد.بنابراین، هنگام تعیین جریان کاری نامی فیلتر، حداکثر جریان کاری تجهیزات باید غالب باشد تا اطمینان حاصل شود که فیلتر تحت حداکثر وضعیت فعلی عملکرد خوبی دارد.در غیر این صورت، هنگامی که تداخل در حالت حداکثر جریان کار ظاهر می شود، تجهیزات تداخل پیدا می کنند یا انتشار انتقال از استاندارد فراتر می رود.

 

هنگام تعیین جریان نامی فیلتر، باید یک حاشیه مشخص باقی بماند.به طور خاص، مرسوم است که مردم AC را "مقدار موثر" می نامند تا AC "اوج"، ترک یک حاشیه بسیار ضروری است.مقدار جریان نامی فیلتر عمومی باید 1.5 برابر مقدار فعلی واقعی باشد.

 

آخرین اخبار شرکت ملاحظات انتخاب فیلتر برق EMI  0

 

2. به دنبال از دست دادن درج

 

از نقطه نظر سرکوب تداخل، افت درج مهمترین شاخص است.?تلفات درج به افت درج حالت تفاضلی و از دست دادن درج حالت معمول تقسیم می شود.

چگونه از فیلتر پاور برای تعیین میزان تلفات لازم استفاده کنیم؟

اولاً فیلتر در ورودی منبع تغذیه تجهیزات نصب نمی شود و میزان انتشار و حساسیت رسانایی تجهیزات اندازه گیری می شود و با استانداردهایی که باید رعایت شود مقایسه می شود تا تفاوت بین دو دسی بل چقدر است.نقش فیلتر این است که این شکاف را جبران کند.

 

آخرین اخبار شرکت ملاحظات انتخاب فیلتر برق EMI  1

 

3. آخرین اندازه ساختار است

 

از آنجایی که داخل فیلتر به طور کلی گلدانی است، ویژگی های محیطی مشکل اصلی نیست.با این حال، ویژگی های دمایی همه مواد گلدان و خازن های فیلتر تأثیر خاصی بر ویژگی های محیطی فیلتر قدرت دارد.

 

آخرین اخبار شرکت ملاحظات انتخاب فیلتر برق EMI  2

آخرین اخبار شرکت ملاحظات انتخاب فیلتر برق EMI  3

 

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد فیلترهای YBX EMI، لطفاً به ما مراجعه کنید:https://www.emipowerfilter.com/.

ایمیل:sales22@yanbixinkeji.com

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب EMI Power Filter تامین کننده. حق چاپ © 2019-2024 emipowerfilter.com . تمامی حقوق محفوظ است.