پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد فیلتر EMC برای کاربردهای صنعتی
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-27147101
اکنون تماس بگیرید

فیلتر EMC برای کاربردهای صنعتی

2022-03-03

آخرین اخبار شرکت در مورد فیلتر EMC برای کاربردهای صنعتی

فیلترهای EMC (Electromagnetic Compatibility) برای اطمینان از اینکه تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی اختلالات الکترومغناطیسی ایجاد نمی کنند یا تحت تأثیر قرار نمی گیرند استفاده می شود.

 

اکثر مناطق استانداردهایی را برای تجهیزات قابل فروش اعمال می کنند که شامل الزاماتی برای محدود کردن انتشار تداخل فرکانس رادیویی (RFI) یا حساسیت به RFI ورودی است.در اروپا، ما دستورالعمل (EMC) 2014/30/EU را داریم و در آمریکای شمالی، آنها FCC قسمت 15 را دارند، برنامه های نظامی دارای مشخصات MIL به نام 3 هستند. فیلترهای EMC اغلب برای کمک به رفع مصونیت انجام شده و انتشار گازهای گلخانه ای مورد نیاز هستند.

 

فیلترهای EMC با استفاده از ترکیب ساده فریبنده سلف، خازن و مقاومت تولید می شوند."فریبکارانه" زیرا روشی که می توان اجزا را برای دستیابی به عملکرد لازم در دنیای واقعی ترکیب کرد، تعادل ظریف بین ایمنی، اندازه فیزیکی، هزینه و قابلیت ساخت است.به دلیل ترکیبات تقریباً نامتناهی ممکن از اجزاء، به تعداد محصولات فیلتر موجود برای خرید، ویژگی های عملکرد منحصر به فرد وجود دارد.برای هر ترکیب خاص برنامه/استاندارد، محصولات فیلترهای مختلف زیادی وجود خواهد داشت که کار می کنند، اما بسیاری دیگر وجود خواهند داشت که این کار را نمی کنند.از آنجایی که عملکرد بالاتری با استفاده از اجزای بزرگ‌تر، متعددتر یا گران‌تر ایجاد می‌شود، گزینه‌های فیلتر زیادی وجود خواهند داشت که به عبور می‌رسند اما با هزینه‌های غیرضروری بالا.

 

به همین دلیل، YBX EMC یک سرویس تست پیش از انطباق را ارائه می دهد.تجهیزات آزمایش گازهای گلخانه ای انجام شده قابل حمل هستند، بنابراین می توان آن را در آزمایشگاه ما در Scunthorpe یا در محل با مشتری انجام داد.اولین مرحله از فرآیند این است که از مشتری بخواهید یک پرسشنامه تک صفحه ای را پر کند.این درخواست جزئیات فنی مربوط به عملکرد و اتصال تجهیزات مورد آزمایش را دارد.همچنین جزئیات استاندارد قابل اجرا و در صورت لزوم، خطوط محدود از داخل آن استاندارد باید اعمال شود.این اطلاعات سپس توسط یک مهندس ابتدا بررسی می شود تا مشخص شود که ما تجهیزات مورد نیاز را داریم و ثانیاً برای تولید زمان آزمایش تخمینی - و در نتیجه قیمت.

سپس تجهیزات بدون فیلتر آزمایش می شود تا مشخص شود که آیا واقعاً به فیلتر نیاز است یا خیر.اگر خرابی تشخیص داده شود، فیلتر مناسب‌ترین امتیاز با حداقل عملکرد امتحان می‌شود.اگر باز هم شکست وجود داشته باشد، سطح عملکرد بعدی تست می شود و غیره.هدف این است که محصولی را بیابید که فقط یک پاس با حاشیه کوچک اما قابل توجه ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که پاس می تواند در سایر تنظیمات آزمایشی که تفاوت های جزئی دارند تکرار شود.

 

مهندسان YBX EMC خوشحال هستند که فیلترها را برای ایجاد انواعی که به طور ایده آل برای برنامه مناسب هستند تغییر دهند.آنها همچنین می توانند در مورد سایر جنبه های طراحی و ساخت تجهیزات راهنمایی کنند که به دست آوردن مجوز آسان تر (و هزینه کمتر) کمک می کند.

 

پس از انجام تست می توان گزارش کاملی ارائه کرد.تولیدکنندگانی که از علامت CE خود گواهی استفاده می کنند، می توانند از این گزارش به عنوان بخشی از پرونده فنی خود برای نشان دادن دقت لازم استفاده کنند.سازندگانی که از یک سازمان اطلاع‌رسانی شده برای ارائه گواهینامه ایمنی شخص ثالث استفاده می‌کنند، می‌توانند با آگاهی از اینکه تجهیزات آنها قبلاً عبور کرده است، به طور ایمن با سازمان اطلاع‌رسانی شده تعامل کنند.

 

تعویض فیلتر EMC استفاده شده باید با احتیاط انجام شود.اجزاء و منحنی‌های تلفات درج را می‌توان مقایسه کرد تا ایده خوبی در مورد اینکه کدام فیلترها به طور مشابه عمل می‌کنند ارائه می‌دهند، اما در دنیای واقعی، تفاوت‌های کوچک در مشخصات می‌تواند یک پاس را به شکست تبدیل کند، بنابراین بهتر است زمانی که فیلتر جدید وجود دارد، یک آزمایش جدید انجام شود. مورد استفاده قرار گیرد.

 

این اثرات، اغلب غیرقابل پیش بینی، در دنیای واقعی همراه با شرایط منحصر به فرد هر برنامه به این معنی است که نمی توان فیلتری را تعیین کرد که پایبندی به یک استاندارد خاص را تضمین کند.استفاده از یک فیلتر با کارایی بالا مقداری آسایش بالقوه وجود دارد، اما حتی فیلتری که بیش از آن مشخص شده است، در درازمدت نسبت به آزمایش در آزمایشگاه پیش‌انطباق EMC هزینه بیشتری دارد و به همان اندازه مهم است، ممکن است باز هم به موفقیت نرسد مگر اینکه نصب شود. به درستی.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب EMI Power Filter تامین کننده. حق چاپ © 2019-2024 emipowerfilter.com . تمامی حقوق محفوظ است.