پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد جشن جشن بهار رو بگيريم
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-27147101
اکنون تماس بگیرید

جشن جشن بهار رو بگيريم

2024-01-25

آخرین اخبار شرکت در مورد جشن جشن بهار رو بگيريم

جشن بهار مبارک

       

مشتريان عزيز

 

در حالي که رنگ هاي زنده ي قرمز و طلايي هوا را پر مي کنند، ما خود را در آستانه جشن بهار که به شدت انتظارش را داشتيم مي بينيم.ما می خواستیم یک لحظه برای به اشتراک گذاشتن برنامه های تعطیلات ما و ابراز تشکر از حمایت مداوم شما.

 

بسته شدن دفتر:


به خاطر جشن ها، شرکت ما بسته خواهد بوداز 3 تا 17 فوريهدر طول اين مدت، تيم ما براي گذراندن زمان با عزيزانمان استراحت مي کنند و به سنت هاي خاص جشنواره بهار پيوند مي دهند.

 

خدمات مشتری و سوالات:


در حالی که دفاتر فیزیکی ما بسته خواهند شد، تعهد ما به خدمت به شما ثابت است. پشتیبانی مشتری محدود در طول دوره تعطیلات برای رسیدگی به سوالات فوری در دسترس خواهد بود.لطفاً آزادانه باalisa@ybx-emc.comبراي هر کمکي که نياز داريد

 

سلام جشن:


در حالی که سال ۲۰۲۳ را خداحافظی می کنیم و سال ۲۰۲۴ را آغاز می کنیم، از شما و عزیزانتان آرزوی سلامتی، رفاه و شادی می کنیم.اميدوارم جشن بهار لحظات شادمان به شما بياره، وحدت و تجدید انرژی مثبت.

 

سپاسگزاري:


در آخر، ما مي خوايم از شما براي حمايت ادامه دارتان تشکر کنيم اعتماد شما به تکنولوژي يانبيكسينو ما منتظر خدمت به شما با انرژی تجدید شده در سال آینده هستیم.

براي شما جشن بهار شاد و پر از خنده، شرکت خوب و لحظات تأمل آرزومنديم

 

جشن بهار مبارک!

 

سلامي گرم

 

تیم تکنولوژی یانبکسین

 

ایمیل:alisa@ybx-emc.com

 

تلفن: +86 18118799639‬

 

آخرین اخبار شرکت جشن جشن بهار رو بگيريم  0

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب EMI Power Filter تامین کننده. حق چاپ © 2019-2024 emipowerfilter.com . تمامی حقوق محفوظ است.